Paylaş:
Bağış Yapın

KURBAN
‘Paylaştıkça çoğalırsın’

B.E.V (Bir El Ver Eğitim Ve Yardım Derneği) olarak; bağışçılarımızın emanetlerini her kurban bayramında, Adak, Akika ve Şükür kurbanlarını ise yıl boyunca gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.
Kurbanlarınız Nasıl Kesiliyor?


Vacip kurban organizasyonunda Afrika’da ve Kabe’de dernek yetkililerimiz bizzat giderek kurban organizasyonunun başında bulundu. İslami usul ve kaidelere göre kurbanlıkları kesilmeye başladı. Kesilen etler veteriner kontrolünden geçirildi. Adak, Akika ve Şükür kurban bağışlarınız da tüm yıl boyunca başta sahiplerine ulaştırılmaktadır. Kesim ve dağıtımlarda aynı uygulamalar gerçekleşmektedir.

 

Kurbanınızı Nasıl Bağışlayabilirsiniz?


Adak, Akika ve Şükür Kurban bağışlarınızı online olarak www.birelver.org.tr internet sitesi üzerinden, hesap numaralarına EFT/Havale yoluyla, şube merkezlerimizi ziyaret ederek veya derneğimizin 0(216) 606 13 96 numaralı telefon numarasından detaylı bilgi alarak yapabilirsiniz…

 Bizi Vekil Tayin Ediyor musunuz?
Kesilen kurbanlarınız ihtiyaç sahiplerine ulaşınca SMS yoluyla sizi haberdar ediyoruz.Fotoğraf ve videoları sizlerle paylaşıyoruz..
Akika kurbanınızın mazlum coğrafyalardaki ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin yüzünde tebessüm olması için “Bizi Vekil Tayin Ediyor musunuz?”

 

Bağış Yap