Paylaş:
Bağış Yapın

Bir El Ver Eğitim ve Yardım Derneği; bölge ayrımı yapmaksızın her din, dil, ırk ve ya mezhepten ihtiyaç sahibi ve mazlum kişilere yardım etmek amacıyla 2006 yılında kurulmuş bir yardım derneğidir.

 

Derneğimizin amacı dünyanın her bölgesinde yardım bekleyen yetim, savaş mağduru, açlık yaşayan, doğal afet mağdurları ve her türlü felaketi yaşayan insanlara bağışçıları ve gönüllülerinin desteği ile yardım sağlamaktır. Afrika ve Asya yurtdışı ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye yardım ve desteğimizi götürmekteyiz. Yetimlerimiz için, felakete uğrayan insanlar için, açlık ve susuzluk yaşayan insanlarımız için derneğimiz her daim yardımlarını sağlamaktadır.

 

Bir El Ver Eğitim ve Yardım Derneği dünya üzerinde her canlıya yardım etmeyi görev bilmekte olduğu için hem insanlara hem de hayvanlara yardımlarını sağlamaktadır. Sokak hayvanları için mama desteği ve sokak hayvanları için veteriner desteği ile hayvan dostlarımızın da her zaman yanındayız.

 

Derneğimiz 2000 yıllarında gönüllü faaliyetlerle yardım çalışmalarına başlamış olup 2006 yılında ise kurumsallaşmış bir şekilde yardım çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. 2006 yılından itibaren resmi olarak çalışmalarımız ile Türkiye’den birçok yardım bekleyen ülkeye birlik ve dayanışma köprüleri kurarak yardımlarımızı ulaştırmaya devam ediyoruz. Yardım çalışmalarımıza her yıl yeni projeler ekleyerek olağan projelerimizle birlikte daha fazla kişiye yardım ulaştırma hedefi ile durmaksızın devam ediyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana yardım çalışmalarımızı şeffaf ve güvenli bir şekilde gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktayız. Bir El Ver Eğitim ve Yardım Derneği olarak hedeflerimizden biri de yardım çalışmalarını asıl ihtiyaç sahiplerine güvenli ve şeffaf bir şekilde ulaştırmaktır. Dernek çalışmalarımız ve yardım projelerimiz bu amaçlar doğrultusunda sizlerin de güvenini kazanarak asıl ihtiyaç sahiplerine yardımlarımızı ulaştırıyoruz.

 

Derneğimizin kuruluşu yardım bekleyen herkese yardım götürmek ve maddi manevi her canlıya destek olmaktır. Derneğimiz kurulduğu yıldan itibaren yurtiçi ve yurtdışı ayırt etmeksizin yardım çalışmalarını eşit bir şekilde sürdürmektedir. Ülkemizde ki ihtiyaç sahipleri, dernek çalışanlarımız tarafından titizlikle belirlenerek her türlü ihtiyaçlarının karşılanması gönüllü ve bağışçılarımızın destekleri sayesinde şeffaf ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmektedir.