Paylaş:
Bağış Yapın

Yetim bir çocuğu sevindirmek ve onun eğitimine yardımcı olmak için bağışlarınız ile yetim bir çocuğa burs verebilirsiniz.

Bir El Ver Eğitim ve Yardım Derneği olarak yetim çocuklarımızın her zaman başını okşamakta ve destek olmaktayız. Yetimlerimize sahip çıkmak hem dini açıdan oldukça önemli olup hem de toplumsal açıdan çocuklara eşit bir dünya sunmak amacıyla oldukça önemlidir. Yetim çocuklarımıza her zaman her konuda destek olduğumuz gibi eğitim alanında da burs ile destek olmaktayız.

Yurtiçi ve yurtdışında yetim çocuklarımızın her zaman yanındayız. Yetimlerimizin gıdalarına, sağlıklarına ve barınmalarına yardım ettiğimiz gibi en önemli konu olan eğitim konusunda da burslarımız ile destek olmaktayız. Derneğimizin çalışanları ve gönüllüleri tarafından zor durumda olan yetimlerimiz belirlenerek burs yardımı sağlanmaktadır.

Yetim bir çocuğumuza burs sağlayarak ona ışık ve umut olabilirsiniz. Burs yardımı sayesinde yetim çocuklarımız daha kaliteli bir eğitim alarak hayatlarına daha emin adımlarla devam edeceklerdir. Yetimlerimize sahiplenerek ve ya onlara bağışlarda bulunarak destek olabilirsiniz. Yetim çocuklarımızın, en çok ihtiyacı olan yardım eğitimdir. Eğitimleri sayesinde ileride tek başına kendi ayakları üzerinde durabilmektedirler. Fakat şu an kendi ayakları üzerinde duramadıkları için yardıma ve desteğe ihtiyaç duymaktadırlar. Bir El Ver Eğitim ve Yardım Derneği olarak her zaman eğitime önem verdiğimiz için yetim çocuklarımıza da burs sağlamaktayız. Bu yıl bağışlarınızı bir yetim çocuğa burs yardımı olarak bağışlayarak ona umut olmayı ister misiniz?

Burs yardımı için bağışlanması gereken miktar 250 TL olarak belirlenmiştir. İnternet sitemiz üzerinden kredi kartınız ile online bağış olarak 250 TL bağış yapabilirsiniz. Dilerseniz banka hesap numaralarımıza EFT ve ya Havale yaparak da burs bağışlarınızı yapabilirsiniz. Yurtiçinden bağış yapabildiğiniz gibi yurtdışından da kolay bir şekilde hem online bağış olarak hem de EFT ve ya Havale olarak gerçekleşecektir. Yurtdışından bağış yaparken unutmamanız gereken anlaşmalı olduğumuz Ziraat ve Kuveyt Türk bankalarının SWIFT kodunu doğru girmenizdir. Bu şekilde yurtdışından da dolar ve ya Euro olarak bağışlarınızı kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.