Paylaş:
Bağış Yapın

Derneğimiz ihtiyaç sahibi ve zor durumda olan herkese her konuda yardımcı olmaya çalıştığı gibi katarak ameliyatı konusunda da yardımcı olmaktadır.

Bir El Ver Eğitim ve Yardım Derneği olarak hasta vatandaşlarımızın tedavilerini karşılamaya yardımcı olmaktayız. Katarak ameliyatı olması gereken fakat maddi durumlarından dolayı bu ameliyatı olamayan ihtiyaç sahibi kişileri dernek çalışanlarımız belirleyerek bağışlarınız sayesinde yardımcı olmaktayız. Katarak problemleri yüzünden görmekte zorluk çeken, maddi imkânsızlıklarından dolayı ameliyat olamayan ve bu yüzden göz sağlığı daha da kötüleşen vatandaşlarımıza bağışlarınız ile katarak ameliyatı desteğinde bulunmaktayız.

Göz sağlığı problemi yaşayan vatandaşlarımızın hayatına ışık olmak ister misiniz? Katarak problemleri yüzünden sağlıklı bir şekilde göremeyen vatandaşlarımızın hayatına bağışlarınızla ışık olabilirsiniz. Dernek çalışanlarımız ve gönüllülerimiz tarafından katarak problemi yaşayan vatandaşlarımız belirlenerek bağışlarınız gerçek ihtiyaç sahibi kişilere ulaştırılmaktadır.

Maddi imkansızlıkları yüzünde görme problemleri ilerleyen vatandaşlarımıza katarak ameliyatı ile destek olmaktayız. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında birçok hasta kardeşimizin sağlık tedavilerini gerçekleştirmekteyiz. Gerek ilaç gerekse katarak gibi önemli ameliyatlarına destek olmaktayız.

Alanında en iyi doktorlar ve ekipler ile katarakt problemi olan kardeşlerimize en iyi sağlık tedavilerini sağlayarak hayatlarına ışık olmayı amaçlamaktayız. Özel göz hastanelerinde en iyi doktorlar ve sağlık ekipleri ile katarakt ameliyatları gerçekleşmektedir. Hem ameliyat masraflarını hem de daha sonrası için ilaç masraflarını derneğimiz bağışçıları sayesinde destek olmaktadır. Derneğimiz dünyanın her yerinde her canlıya yardım etme hedefinde ilerlediği için dünyanın her bölgesinde yardıma muhtaç kişilere destek olmaktayız.

Sizler de derneğimize yapacağınız bağışlar sayesinde bir hastanın hayatına ışık olabilirsiniz. Bağışlarınızı hem internet sitemiz üzerinden hem de banka hesap numaraları ile kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden kredi kartınız ile online bağış olarak hem yurtiçinden hem de yurtdışından kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde banka hesap numaraları ile bağışlarınızı yapabilirsiniz. Yurtdışından banka hesap numarası ile bağış yapmak isterseniz mutlaka SWIFT banka kodunu girmelisiniz. Yurtdışından yapılan bağışlarınız dolar ve ya Euro olarak yapılmaktadır. Bağışlarınız sayesinde katarakt yüzünden görme sorunu yaşayan insanların hayatından bir perde kaldırmış olacaksınız.

Bağış Yap