Paylaş:
Bağış Yapın

İnternet sitemiz üzerinden ve ya banka hesap numaralarımıza yardım projelerimiz için bağışlarınızı yapabilirsiniz.

Bir El Ver Eğitim ve Yardım Derneği olarak ihtiyaç sahibi birçok insan için birbirinden değerli ve faydalı yardım projeleri düzenlemekteyiz. Yardım projelerimizin ihtiyaç sahiplerine kısa sürede ve daha fazla kişiye ulaşması için bağışçılarımızın da desteğine ihtiyacımız vardır. Bağışlarınızı derneğimize yaparak birbirinden farklı projeye katkıda bulunabilirsiniz.

Bir El Ver Eğitim ve Yardım Derneği olarak; erzak koli dağıtımı, kalıcı eserler inşası, Kur’an-ı Kerim hediyesi, acil yardım, tekerlekli sandalye, hasta tedavisi yardımı, yetimlere burs ve yetimhane gibi birbirinden farklı projelere katkı sağlayabilirsiniz. Bağışlarınızı belirli projeler için yapabileceğiniz gibi serbest bağış yaparak da herhangi projeden birine katkı sağlayabilirsiniz.  

Ramazan ve Kurban dönemlerinde iftar, sahur, kurban dağıtımı, erzak koli dağıtımı gibi ihtiyaç sahiplerine destek olacak değerli bağış projelerimiz vardır. Bağışlarınız güvenli ve şeffaf bir şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaşacaktır. Serbest bağışlarınız ile derneğimiz en az bağış hangisine toplandıysa o proje için bağışınızı değerlendirecek ve ya hangi projenin gerçekleşmesine çok az kaldıysa bağışını o proje için değerlendirerek o projenin kısa sürede faaliyete geçmesine katkı sağlayacaktır.

Serbest bağışlarınız ile yetimlere burs, kıyafet, gıda ve ya yetimhane olarak değerlendirilecektir. Derneğimize yapmış olduğunuz bağışlar her zaman gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Belirli bir proje için destek olabileceğiniz gibi kararsız kaldığınız durumlarda da serbest bağış yapabilirsiniz.

Bağışlarınızı internet sitemiz üzerinden kredi kartınız ile online olarak yapabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz Ziraat, Kuveyt Türk gibi bankaların, banka hesap numaralarına da EFT ve ya Havale yaparak serbest bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Serbest bağışlar hem yurtiçinden hem de yurtdışından kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Fakat yurtdışından yapılan bağışlarda dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta vardır. Yurtdışı bağışlarında, bağış yapılacak olan bankanın SWIFT kodunu mutlaka doğru bir şekilde girmelisiniz. Yurtdışından yapılan bağışlar dolar ve ya Euro olarak yapılabilmektedir. Sizlerde yardım bekleyen gerçek ihtiyaç sahiplerine serbest bağışınız ile destek olarak zor durumda olan birinin hayatına umut ve ışık olabilirsiniz.

 

   Banka Üzerinden Nasıl Yapabilirim?


Aşağıda belirtilen Derneğimizin banka hesap ve IBAN numaraları ile ulaştırabilirsiniz.

1)    Ziraat Bankası: TR18 0001 0019 1087 8072 1750 01

2)    Kuveyt Türk: TR62 0020 5000 0088 9057 8000 01

3)    PTT Posta çeki ile: 16061936