Paylaş:
Bağış Yapın

Doğal afet ve ya herhangi bir felaketin ardından derneğimiz çalışanları ve gönüllüleri ile mağdurların yanında olmaktadır.
Ülkemizde ve ya yurtdışında yaşanan doğal afet gibi felaketlerin hemen ardından derneğimiz felaket noktasın ulaşarak mağdur durumda olan insanlara manevi ve maddi destek sağlamaktadır. Doğal afet faciaların da insanların en ihtiyaç duyduğu barınak ve yemek gibi ihtiyaçları derneğimiz en kısa sürede ihtiyaç sahiplerine sağlamaktadır. Derneğimize yapacağınız bağışlar ile sizlerde acil yardım konusunda mağdur durumda olan insanlara destek olabilirsiniz.

Derneğimiz, ülkemizde en son yaşanan Elazığ depremi felaketinde çalışanları ve gönüllüleri ile hemen felaket noktasına ulaşarak depremzedelere yardımlarını ulaştırmıştır. Bir El Ver Eğitim ve Yardım Derneği olarak, doğal afetlerde en çok ihtiyaç duyulan yardımları belirleyerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktayız. Doğal afet sonrası ve ya herhangi bir felaket sonrası en çok ihtiyaç duyulan barınma yerleri ve sıcak yemektir. Bu sebeple Bir El Ver Eğitim ve Yardım Derneği olarak mağdur durumda olan insanlara çadır, battaniye, yemek, su ve acil yardım kitleri ile destek olmaktayız. Derneğimizin gönüllü doktorları ise mağdur durumda olan ihtiyaç sahiplerinin sağlık sorunlarına destek olmaktadır.

Bir El Ver Eğitim ve Yardım Derneği ülkemizde yaşanan felaketlere destek olduğu gibi dünyanın her bölgesinde yaşanan felaketlere de yardımlarını götürmektedir. Afrika ve Asya bölgeleri gibi zaten yoksulluk ile mücadele eden topraklarda yaşanan felaketlere, derneğimiz hızlı bir şekilde müdahale ederek desteklerini sağlamaktadır. Felaket anında ve sonrasında en çok ihtiyaç duyulan çadır, battaniye, yemek ve su gibi malzemeleri derneğimizin gönüllüleri ve çalışanları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktadır.

Derneğimize yapacağınız bağışlar ile felaket yaşanan bölgelere acil yardım desteğinde bulunabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden kredi kartınız ile online bağış yapabileceğiniz gibi banka hesap numaralarımıza da EFT ve ya Havale yapabilirsiniz. Maddi durumunuz bağış yapmak için uygun değil ise derneğimize gönüllü olarak manevi desteğinizi de sağlayabilirsiniz. Manevi destek ve gönüllülük en çok acil yardım desteklerinde önemlidir. Felaket anından sonra insanların barınma ve yemek ihtiyaçları kadar manevi desteğe de ihtiyaçları vardır. Gönüllülerimizin ve çalışanlarımızın desteği ile yardıma muhtaç insanlarımızın maddi ve manevi olarak her zaman yanındayız.

    Web sitemizde bulunan “Online Bağış” kısmından,
    Banka Hesap Numaralarımızdan “Havale veya EFT” yolu ile,
    Detaylı bilgi için 0216 606 13 96 numaralı “sabit telefonumuzu  arayarak” veya 0532 136 41 67’nolu Derneğimizin “WhatsApp hattından mesaj yolu” ile,
    Derneğimizin “Genel Merkezini ziyaret ederek Resmi Makbuz karşılığı” bağışınızı elden yapabilirsiniz.

 
   Banka Üzerinden Nasıl Yapabilirim?


Aşağıda belirtilen Derneğimizin banka hesap ve IBAN numaraları ile ulaştırabilirsiniz.

 

1)    Ziraat Bankası: TR18 0001 0019 1087 8072 1750 01

2)    Kuveyt Türk: TR62 0020 5000 0088 9057 8000 01

3)    PTT Posta çeki ile: 16061936