Bir El Ver Derneği sadece Yurtdışı yardımları mı yapıyor?

Derneğimiz hem yurtiçinde hem de yurtdışında birbirinden farklı ve faydalı projelere imza atmaktadır. Acil yardım projemiz ile Elazığ depreminde, erzak dağıtımı ve kurban dağıtımları, tekerlekli sandalye, katarakt ameliyatları gibi birçok önemli destekleri yurtiçindeki vatandaşlarımız içinde sağlamaktayız. Ülkemiz içerisinde hem yardıma muhtaç vatandaşlarımız için hem de yardıma muhtaç sokak hayvanları için yardım faaliyetlerinde bulunmaktayız.

Yurtdışında şubeniz var mı?

Şu an için Bir El Ver Eğitim ve Yardım Derneğinin yurtdışında şubesi bulunmaktadır. Yardım projelerimiz yurtdışında yaşayan bağışçılarımız ve gönüllülerimiz sayesinde gerçekleşmektedir. Eğer yurtdışında bizim adımıza bir şube ile iletişime geçerseniz dikkate almamanızda fayda var.

EFT/Havale veya online bağışlarımın ulaşıp ulaşmadığını nasıl öğrenebilirim?

İnternet sitemiz üzerinden kredi kartınız ile online bağışlarınızı yaptığınızda kart ekstrenizde derneğimizin adını görebilirsiniz. EFT ve ya Havale olarak bağışlarınızı yaptıysanız derneğimiz ile iletişime geçerek bağışlarınızın ulaşıp ulaşmadığına emin olabilirsiniz. Bağışlarınız ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığında ise dernek çalışanlarımız tarafından sizlere bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Dernek olarak sadece yardım faaliyetlerimi yapıyorsunuz?

Bir El Ver Eğitim ve Yardım Derneği olarak, başta yardıma muhtaç herkese destek olduğumuz gibi aynı zaman da gönüllülük projeleri ile faaliyetler sürdürmekteyiz.

Yurtdışından nasıl bağış yapabilirim?

Yurtdışından bağışlarınızı internet sitemiz üzerinden kredi kartınız ile online bağış olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yurtdışı üzerinden bağışlarınızı, anlaşmalı olduğumuz banka hesap numaralarına EFT ve ya Havale yolu ile de yapabilirsiniz. EFT ve Havale yolu ile yurtdışından bağışlarınızda dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta vardır. Banka hesap numaralarına EFT ve Havale ile bağış yaparken, bağış yaptığınız bankanın SWIFT kodunu mutlaka girmelisiniz. Yurtdışından da bağış yapmak yurtiçinden bağış yapıyormuş oldukça kolaydır. Bir El Ver Eğitim ve Yardım Derneği bağış hesaplarını internet sitemizden bulabilirsiniz.