Paylaş:
Bağış Yapın

Bir El Ver Eğitim ve Yardım Derneği olarak Müslüman bölgelere mescit inşası yardımın da bulunmaktayız.

Günümüzde yoksulluk yaşanan Afrika ve Asya ülkelerinin Müslüman bölgelerinde mescit ve cami gibi ibadet mekanları bulunmaktadır. Bu sebeple derneğimiz Müslüman kardeşlerimizin ibadetlerini temiz ve güvenilir mekanlarda yerine getirebilmesi için Müslüman bölgelere mescit inşası yardımında bulunmaktadır.

Müslüman Bölgelere Mescit İnşası

Müslümanların azınlıkta yaşadığı bölgelerde, din kardeşlerimizin birlik ve beraberlik içinde güvenilir ve temiz mekanlarda dini ibadetlerini yerine getirebilmesi için mescit inşası yardımında bulunmaktayız. Afrika ve Asya ülkeleri gibi Müslümanların azınlık olarak yaşadığı bölgelerde mescitler, dini ibadetler için gerekli olduğu gibi dini eğitimlerinde yapılabilmesi için oldukça önemlidir. Bu sebeple çocuklarımızın güzel dinimizi güvenli ve rahat ibadet mekanlarında öğrenebilmesi için mescit inşaatlarına destek olabilirsiniz. Derneğimiz bağışçıları ve gönüllülerinin desteği ile mescit inşası gerçekleştirmektedir.

Mescitler ve camiler birlik ve beraberlik için oldukça önemlidir. Cami, birleştiren anlamına geldiği için azınlık bölgelerde yaşayan Müslüman kardeşlerimizin kendilerini güvenli hissetmeleri için mescit inşaatları büyük öneme sahiptir. Farklı sebeplerle ayrı düşen Müslüman kardeşlerimizi mescit inşası projemiz ile birleştiriyoruz. Mescit inşamız sayesinde farklı topraklarda yaşayan din kardeşlerimizin ibadetlerini güvenli ve temiz mekanlarda yerine getirecektir.

Mescit İnşası İçin Bağış

Derneğimize yapacağınız bağışlarla farklı bölgelerde yaşayan Müslüman kardeşlerimizin ibadetlerini güvenilir bir mekanda yerine getirebilmesi için mescit inşası desteğinde bulunmaktayız. Maddi durumunuza göre yapacağınız bağışlarla Afrika ve Asya ülkelerinde tam mescit inşası 80 bin TL iken, hisse ise 500 TL olarak belirlenmiştir. İsterseniz tam mescit inşası için bağış yaparak Müslüman bölgelere mescit inşası yaptırabilir, isterseniz de 500 TL bağış yaparak mescit inşası için sizde bir tuğla koyabilirsiniz. Bağışlarınızı internet sitemiz üzerinden kredi kartınız ile online bağış olarak yapabileceğiniz gibi banka hesap numaralarımız aracılığı ile de kolay ve hızlı bir şekilde bağışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bağışlarınızı yurtiçinden ve yurtdışından kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Maddi durumunuz bağış yapmak için uygun değil ise gönüllü olarak derneğimize ve projelerine manevi desteğinizi de sağlayabilirsiniz.

 

Derneğimize Bağış Yapabileceğiniz Bankalar ve Hesap Numaralarımız;

 

  • KUVEYTTÜRK BANKASI

HESAP ADI: BİR EL VER EĞİTİM VE YARDIM DERNEĞİ

IBAN: TR62 0020 5000 0088 9057 8000 01

ŞUBE KODU: 154

İSTANBUL KAVACIK ŞUBESİ

 

  • ZİRAAT BANKASI

HESAP ADI: BİR EL VER DERNEĞİ RESMİ BAĞIŞ HESABI:

İBAN NO: TR18 0001 0019 1087 8072 1750 01

ŞUBE KODU: 1910

 

  • PTT HESABI:

HESAP ADI: BİR EL VER DERNEĞİ

Hesap no: 16061936

 

  • VAKIF KATILIM

HESAP ADI: BİR EL VER DERNEĞİ

IBAN NO: TR24 0021 0000 0001 4446 1000 02

Şube Kodu: 047

 

 

 

7/24 Adres ve İletişim:

Genel Merkez: Çengeldere mah. Çengeldere cad. No:50 Beykoz İstanbul

0216 606 13 96 – 0533 158 83 48

E-mail: birelver.org@hotmail.com

 

Beykoz Şube: Çengeldere mah. Çengeldere cad. No: 91 / Çavuşbaşı Beykoz / İstanbul