Paylaş:
Bağış Yapın

Ramazan Ayı, paylaşma ayı olduğu için derneğimiz tarafından önemli Ramazan faaliyetleri düzenlemektedir.

Bir El Ver Eğitim ve Yardım Derneği olarak Ramazan ayı içerisinde ihtiyaç sahipleri için iftar, sahur, kumanya, fitre ve fidye gibi önemli faaliyetler ile gerçek ihtiyaç sahiplerine destek olmaktayız. Fitrelerinizi ve fidyelerinizi derneğimize bağışlayarak Afrika’da açlık sorunları ile yaşayan Müslüman kardeşlerimize, yetim çocuklarımıza destek olabilirsiniz. Ayrıca Ramazan ayı içerisinde derneğimize yapacağınız bağışlarınız ile açlık sorunları ile mücadele eden bölgelerde iftar ve sahur faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Yapacağınız bağışlarla Ramazan ayı içerisinde iftar sofranızı, açlık sorunları ile mücadele eden Afrikalı bir Müslüman aile ile paylaşabilirsiniz.

Dinimiz paylaşmayı ve yardımlaşmayı buyurduğu için, derneğimize bağış yaparak açlık içerisinde dini gereklilerini yerine getirmeye çalışan Afrikalı Müslüman kardeşlerimize destek olabilirsiniz. Komşusu açken tok yatan bizden değildir sözlerine önem veren bir dernek olarak aç ve yoksul insanlara bu mübarek aylar içerisinde destek verdiğimiz gibi her zaman desteklerimiz ve yardımlarımız devam etmektedir.

Ramazan öncesi ve ya Ramazan Bayramı için, Bir El Ver Eğitim ve Yardım Derneği olarak ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan kumanyası ile de destek olmaktayız. Açlık ve yoksulluk sorunlarının arasında büyük bir özveri ile dini gereklilerini yerine getirmeye çalışan Afrikalı Müslüman kardeşlerimize bu mübarek ay içerisinde yardım da bulunmak oldukça önemlidir. Sizler de bu mübarek ay içerisinde sofranızı bir Müslüman aile ile paylaşabilirsiniz. Fitrenizi ve fidyenizi gerçek ihtiyaç sahibi bir aileye bağış yaparak bu mübarek aylarda zor durumda olan insanlara destek olabilirsiniz.

Ramazan Ayı Bağışları

Ramazan ayı içerisinde fitre, iftar, sahur, fidye ve kumanya gibi birçok önemli konularda bağış yapabilirsiniz. Maddi durumunuza göre açlık ve yoksulluk yaşayan bölgelerde iftar ve sahur faaliyetleri düzenleyebilir ve ya bu faaliyetlerin düzenlenmesine yardımcı olabilirsiniz. Bağışlarınızı internet sitemiz üzerinden kredi kartınız ile online bağış olarak yapabileceğiniz gibi banka hesap numaraları ile de kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bağış için maddi durumunuz müsait değilse gönüllü olarak manevi desteğinizi ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsiniz.

Bağış Yap